Рафтинг

Під час екскурсії відвідуємо:

Рафтинг – екстремальний та безпечний вид активного відпочинку у Карпатах. Впродовж сплавів Ви неодноразово подолаєте найскладніші пороги гірської річки, опануєте веслування на катамарані та рафті, навчитесь правильно долати водні перешкоди. Запрошуємо Вас взяти участь у рафтингу по одній з найцікавіших гірських річок України – Чорному Черемоші.  Сплави проводяться у період  з квітня по жовтень включно, під керівництвом вправних інструкторів. Човни для рафтингу: надувні рафти (6, 8 та 10-місні) та байдарки (2,3-місні). Спорядження для сплаву надається сучасне, відомих американських та британських брендів NRS та Palm. Учасниками надаємо: неопренове взуття, спеціальні штани/шорти, куртки, шолом, жилет та весло. До участі запрошуються всі бажаючі, в тому числі і діти. Пропонуємо маршрути різної категорії складності, подовженості та тривалості у часі. 

Тривалість:

1 день (виїзд з м. Яремче,с. Микуличин, с. Татарів, с. Поляниця, ТК Буковель о 8.00 – повернення 14.00 або 14.00 - 20.00)

Вартість:

450 грн. *все включено* (з Яремче, с. Микуличин, с. Татарів) 500 грн. (з с. Поляниця, ТК Буковель)

У вартість входить:

проїзд комфортабельним автобусом, страхування на час сплаву (за бажанням), прокат інвентарю, послуги інструктора, сплав на гірській річці.

Додатково оплачуються:

Відеозйомка сплаву групи на професійну камеру GoPro – 40 грн./особа; харчування.
Додати відгук Переглянути відгуки

Відгуки

Поки що немає доданих відгуків